ZAKŁADY OBRÓBKI POWIERZCHNI W TAMPERE – OUTSOURCING USŁUG OBRÓBKI POWIERZCHNI

„Byliśmy przekonani, że FSP jest w stanie wykonać obróbkę powierzchni w sposób zgodny z certyfikowanym systemem zarządzania, tj. w sposób zapewniający wysoką jakość i ochronę środowiska naturalnego”.
-Hydroline Oy

Współpraca firm Hanlog i FSP rozpoczęła się w roku 2014, gdy FSP przejęła firmę Walcorro należącą do grupy Walpella. Po zakończeniu procedury przejęcia FSP rozpoczęła świadczenie kompleksowych usług obróbki powierzchni w zakładzie w Messukylä, Tampere.

Zdaniem przedstawicieli firmy Hanlog, umowa umożliwiła lepsze wykorzystanie zakładu produkcyjnego i konsekwentne doskonalenie procesu obróbki powierzchni dla klientów grupy Walpella. Dzięki podpisaniu umowy firma Hanlog mogła opracować bardziej klarowną strategię działania i skupić się na swojej podstawowej działalności, a także stworzyć warunki do dalszego wzrostu.

Podstawowym zadaniem FSP jest wykonywanie przemysłowej obróbki powierzchni, a także zanurzanie w kwasie/natryskiwanie oraz usługi szlifowania dla klientów reprezentujących przemysł papierniczy, celulozowy i wydobywczy.

Zdaniem przedstawicieli firmy Hanlog FSP jest doskonałym przykładem przedsiębiorstwa będącego niekwestionowanym liderem w swojej dziedzinie. Hanlog docenia trzy kluczowe aspekty działania FSP: jakość, wydajność i troskę o środowisko naturalne. Wymagania dotyczące jakości obróbki powierzchni są szczególnie wysokie, ponieważ do klientów Hanlog należą największe zakłady papiernicze w Europie.

TOP