WIADUKTY AUTOSTRADOWE W ROTEBRO

„Od wielu lat firma FSP jest naszym niezawodnym partnerem wykonującym dla nas obróbkę powierzchni. Z pewnością skorzystamy z usług specjalistów FSP podczas realizacji naszych przyszłych projektów” –Ruukki

Stare wiadukty autostradowe w Rotebro liczyły sobie 50 lat i były już bardzo wyeksploatowane, więc podjęto decyzję o zastąpieniu ich całkowicie nowymi konstrukcjami. Firmie FSP powierzono obróbkę powierzchni na łączeniach elementów wiaduktu, mycie ciśnieniowe i nałożenie powłoki zabezpieczającej.

Elementy stalowe zostały wyprodukowane w zakładzie Ruukki, skąd trafiły do zakładu obróbki powierzchni FSP w Ylivieska w Finlandii. FSP była głównym wykonawcą obróbki powierzchni elementów wiaduktów wykonanych przez firmę Rukki. Końcowa powłoka została nałożona dopiero po całkowitym ukończeniu budowy. W realizację projektu zaangażowanych było 9 pracowników FSP.

Przedstawiciele Ruukki byli pod wrażeniem sposobu, w jaki firma FSP opracowała plany oraz szczegółowy harmonogram prac. Nie musieli wprowadzać w nich właściwie żadnych zmian. Oba wiadukty ukończono w wyznaczonym terminie, zgodnie z wyśrubowanymi wymaganiami jakościowymi określonymi przez Ruuki.

  • KLIENT Ruukki
  • ROK 2015
  • LOKALIZACJA Sztokholm, Szwecja
  • KATEGORIA
  • TAGS
TOP