O NAS

SZEROKA OFERTA USŁUG PRZEMYSŁOWYCH

FSP STEEL PAINTING

FSP Steel Painting to jedna z czołowych firm w europejskiej branży przemysłowej obróbki powierzchni. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów, a nasze obroty sięgają 26 milionów euro.

Oferujemy przemysłową obróbkę powierzchni oraz powiązane usługi inżynieryjne i usługi dodatkowe. Nasza oferta obejmuje proces obróbki powierzchni w ramach całego cyklu życia produktu - od określenia warunków eksploatacji po obróbkę powierzchni, inspekcje oraz serwis pogwarancyjny. Naszą ambicją jest zapewnienie naszym klientom kompleksowych usług, tak aby mogli całkowicie skupić się na swojej podstawowej działalności.

NASZA OFERTA

Chcemy zyskać opinię najbardziej wszechstronnego, cenionego i niezawodnego partnera - obecnie i w przyszłości.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz certyfikowany system zarządzania stanowią gwarancję, że jakość naszych usług będzie zawsze zgodna z najwyższymi standardami branżowymi. Wysoka jakość oznacza również korzyści ekonomiczne – wyższa jakość obróbki to niższe koszty serwisowania i konserwacji.

Nieustannie dążymy do optymalizacji sposobu działania i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić, a nawet przewyższyć oczekiwania naszych klientów.

Działamy w sposób zgodny z kryteriami zrównoważonego rozwoju. Stosowane przez nas metody nie zanieczyszczają środowiska, wykorzystujemy recykling i przechowujemy elementy w bezpieczny sposób.

NASZ SPOSÓB DZIAŁANIA

Wysoka jakość usług to zasługa naszych zmotywowanych pracowników. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do dobrego samopoczucia i nieustannego rozwoju osobistego naszego personelu. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w miejscu pracy. W tej dziedzinie nie uznajemy kompromisów w żadnej z faz realizacji.

Zbudowaliśmy silną kulturę pracy i sposób działania, który można podsumować w trzech punktach:

1. Pracujemy w inteligentny sposób:Dążymy do tego, aby wszystkie aspekty naszej działalności były realizowane w sposób przemyślany i inteligentny. Nasi pracownicy nieustannie opracowują nowe metody rozwoju i optymalizacji naszych działań. Jesteśmy również otwarci na pomysły naszych klientów dotyczące udoskonalenia wspólnie prowadzonych operacji.

2. Dotrzymujemy słowa:Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych i zawsze dotrzymujemy słowa. Gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo dostaw - bez względu na liczbę zleceń realizowanych w danym czasie i stopień złożoności danego projektu.

3. Dbamy o naszych klientów: Staramy się przyjąć punkt widzenia klienta i realizować cały proces zgodnie z jego potrzebami.

OBEJRZYJ FILM DOTYCZĄCY NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA:

CERTYFIKATY

Ściśle przestrzegamy wymogów dotyczących jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska (QHSE). Nasz system zarządzania jakością uzyskał certyfikat zgodności z normą ISO 9001.

HISTORIA

1900s
1964

FIRMA FSP POWSTAŁA W FINLANDII W ROKU 1964,

gdy miała się rozpocząć główna faza budowy rafinerii Neste Oil w Porvoo. Firma FSP odpowiadała za proces obróbki powierzchni i była prawdopodobnie jedynym fińskim przedsiębiorstwem, które było w stanie sprostać temu wyzwaniu. W owym czasie sektor przemysłowej obróbki powierzchni właściwie nie istniał. Można w związku z tym śmiało stwierdzić, że firma FSP stworzyła podstawy branży przemysłowej obróbki powierzchni w Finlandii. Z biegiem lat FSP stała się jednym z czołowych przedsiębiorstw w Europie.

2001

NOWY ROZDZIAŁ

W obecnym kształcie firma FSP istnieje od roku 2001, kiedy to trzy największe fińskie firmy w tej branży połączyły się, tworząc największe przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką powierzchni w Finlandii – FSP Finnish Steel Painting.

2003

CERTYFIKACJA SYSTEMU ZARZĄDZANIA

2006

DOSTAWCA ROKU 2006

ABB Oy

2007

SPÓŁKA ZALEŻNA I PIERWSZY ZAKŁAD OBRÓBKI POWIERZCHNI W ESTONII

W roku 2007 FSP rozpoczęła proces umiędzynarodowienia swojej działalności, zakładając spółkę zależną FSP Steel Painting OÜ i otwierając zakład obróbki powierzchni w Saue w Estonii. Dwa lata później w estońskiej miejscowości Jüri otwarto kolejny zakład.

2009

DRUGI ZAKŁAD OBRÓBKI POWIERZCHNI W SAUE (ESTONIA)

2010

SPÓŁKA ZALEŻNA I ZAKŁAD OBRÓBKI POWIERZCHNI W POLSCE

Kilkanaście miesięcy później, w roku 2010, w ramach procesu umiędzynarodowienia firma rozpoczęła działalność w Polsce, otwierając zakład obróbki powierzchni w Stargardzie i zakładając spółkę FSP Steel Painting Sp. z o.o.

2012

SZWECJA - NAJWIĘKSZY PROJEKT W HISTORII FIRMY; FSP ZAKŁADA FILIĘ I ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ NA SZWEDZKIM RYNKU

W roku 2012 firma FSP otrzymała od szwedzkiego klienta zlecenie realizacji największego projektu w swojej historii. Zlecenie dotyczyło obróbki powierzchni sześciu mostów. W tym samym czasie FSP założyła w Szwecji filię For Surface Protection Sverige Filial.

2014

50 LAT FSP: NA ŚCIEŻCE ROZWOJU ORAZ INTERNACJONALIZACJI

W roku 2014 firma FSP obchodziła 50. rocznicę działalności. Kolejne lata przyniosą dalszy rozwój i rozszerzanie działalności w skali międzynarodowej.

2016

FSP ROZPOCZĘŁA DZIAŁALNOŚĆ W NORWEGII

W roku 2016 FSP rozpoczęła działalność w  Norwegii.

2016

HYDROLINE POLAND

W roku 2016 firma FSP otworzyła drugi zakład obróbki powierzchni w  Polsce.

PRESENT

DODATKOWE INFORMACJE O NASZYCH USŁUGACH

TOP