FSP PRZEJMUJE ZADANIA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ W ZAKŁADACH SCANCLIMBER W POLSCE

FSP i Scanclimber podpisały umowę przenoszącą działania związane  z obróbką powierzchniową w zakładach Scanclimber w Gnieźnie do FSP sp. z o. o. poczynając od lutego 2020. Dla FSP jest to wspaniała okazja do wykonania i rozwijania obróbki powierzchniowej na rzecz producenta działającego globalnie. Umowa wspiera także cele rozwojowe FSP w Polsce.

– Scanclimber to jeden ze światowych liderów w produkcji dźwigowych platform roboczych, a także w zakresie dźwigów przemysłowych, osobowych i materiałowych. Posiada ponad 40 lat doświadczenia w zakresie rozwiązań transportu pionowego. Scanclimber stanowi część grupy Tractel, posiadając klientów w Europie, Azji, Australii i Ameryce Północnej – powiedział Samuli Laine-Zamojski.

Jest odpowiedzialny za rozwój gospodarczy i sprzedaż FSP w Polsce.

FSP z o. o. odtąd odpowiada za całą obróbkę powierzchni w zakładach Scanclimber w Gnieźnie.

Zapewniamy wysokiej jakości obróbkę powierzchni, zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami jakości Scanclimber. Jednocześnie gwarantujemy wykonanie produktów w sposób wydajny i terminowy, powiedział Laine-Zamojski.


KORZYSTNA POZYCJA U BOKU ŚWIATOWEGO LIDERA

Umowa ze Scanclimber jest interesująca dla FSP z wielu powodów.

– Jesteśmy pod wrażeniem dotychczasowych sukcesów Scanclimber w produkcji wyposażenia przemysłowego. Wierzę, że ta współpraca zapewni nam korzystną pozycję u boku przedsiębiorstwa wiodącego w jego branży – powiedział Samuli Laine-Zamojski.

Umowa zapewnia Scanclimber opłacalne procesy obróbki powierzchni.

– FSP zapewni Scanclimber najnowszą wiedzę i doświadczenie w zakresie obróbki powierzchni. Możemy poprawić wydajność i efektywność pracy warsztatu malarskiego. Ponadto oferujemy Scanclimber pełną dokumentację procesów oraz wszelkie powiązane dane. Dzięki tym danym, możemy współpracować z klientami tak, aby zlokalizować przestrzeń na potencjalne usprawnienia, aby jeszcze bardziej podnieść jakość i umożliwić nowe oszczędności.


KAMBITNE CELE ROZWOJOWE

Położenie zakładu obróbki powierzchni w Gnieźnie to nowość dla polskiego oddziału FSP. Umowa pomiędzy FSP a Scanclimber pozwala FSP na oferowanie usług obróbki powierzchni na rzecz innych spółek w tym regionie.

– Gniezno położone jest mniej niż godzinę drogi od Poznania, który stanowi jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Polsce. Poznań oraz pobliscy producenci przemysłowi stanowią dobrą okazję do poszukiwania nowych możliwości rozwoju w tym nowym regionie – cieszy się Samuli Laine-Zamojski. – Już otrzymaliśmy istotne sygnały z tego regionu, że istnieje zapotrzebowanie na pracę usługodawcy takiego, jak FSP.

Naszym celem jest, by z czasem co najmniej potroić możliwości zakładu obróbki powierzchni w Gnieźnie.

– Pragniemy rozwoju poprzez znalezienie nowych klientów w regionie, jednocześnie zapewniając ekonomicznie korzystny proces obróbki powierzchniowej na rzecz Scanclimber. Będzie to możliwe w obecnym zakładzie poprzez wzrost zatrudnienia. FSP tak szybko, jak to możliwe, zacznie zatrudniać nowych pracowników w celu uzupełnienia istniejącej załogi – mówi Laine-Zamojski, objaśniając plany jednostki.


Odwiedzić: Scanclimber.com

Scanclimber w mediach społecznościowych:

TOP