INFORMACJE PRASOWE

SZEROKA OFERTA USŁUG PRZEMYSŁOWYCH

NEW CEO AT FSP FINNISH STEEL PAINTING LTD

arno Huttunen is appointed FSP Finnish Steel Painting Ltd CEO as of July 1st, 2019. Pentti Virtanen is appointed Vice Chairman of the Board.
FSP Steel Painting Sp. z o.o. prowadzi działalność w Polsce od 2010 r. Nasza działalność w Polsce stale się rozwija. W sierpniu 2019 roku wprowadzamy nową linię do powlekania w Stargardzie, która podwoi wydajność produkcyjną FSP w Polsce.

ROZWÓJ W POLSCE

Perspektywy rozwoju działalności w Polsce wyglądają bardzo obiecująco. Spodziewamy się, że w roku 2018 obroty firmy FSP w Polsce wzrosną niemal trzykrotnie. Tego zdania jest dyrektor handlowy FSP Jarno Huttunen.
Firma FSP nawiązała współpracę z fińską firmą szkoleniową Scandinaval Group o zasięgu międzynarodowym. Scandinaval Group organizuje szkolenia dostosowane do potrzeb FSP i charakteru jej działalności.
„Polska ma wieki potencjał” – przekonuje Jarno Huttunen. Latem dyrektor handlowy FSP przeprowadził się do Poznania. Jego zadaniem jest nadzór nad wdrożeniem nowej linii i dopilnowanie, aby utrzymano dotychczasowe, imponujące tempo rozwoju działalności w Polsce. Jarno Huttunen liczy również na zdobycie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy.

DODATKOWE INFORMACJE O NASZYCH USŁUGACH

TOP